DISKUZE K ČLÁNKU Lékový záznam pacienta uvidí lékaři i lékárníci

Soupis všech předepsaných léků pacienta, takzvaný lékový záznam, uvidí lékař po prvním předepsání léku nebo po zadání čísla pacientova občanského průkazu. Umožní to nová funkce elektronického receptu, která by měla fungovat od příštího roku.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

  • pav.

    pav.

    109.81.208.XXX
    Prioritou ministra zdravotnictví je zavedení e-totality v resortu. Mnozí lékaři stále píšou recepty vlastní rukou a nestojí o totální elektronizaci, která zájmy pacienta posunuje na periférii. Pacient potřebuje lékaře a nepotřebuje e-totalitu. Ministr zdravotnictví postupuje podle zdravotnických inkvizitorů, kteří prosazují své úzké parciální zájmy a pacienta degradují na prostředek k maximalizaci zisku. Duch člověčenství se vytrácí z resortu zdravotnictví.

    + 0 / − 0

    Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky