Jak by měla vypadat krásná žena? Muži mají jasno

Nikdo z nás není dokonalý. To je známa věc. Navíc má každý člověk jiný vkus. Jak se říká, proti gustu, žádný dišputát. Muži ale mají jasnou představu, jak by měla krásná žena vypadat. A nebo spíše neměla?

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama
Když chlap nedosáhne vyvrcholení: I muži mají problémy s orgasmem. Jaké? - anotační obrázek
Když chlap nedosáhne vyvrcholení: I muži mají problémy s…

Ladné křivky

Tak řekněme, že to je takový bod číslo jedna. Krásná postava lahodí nejen mužskému oku. Každý z nás se rád podívá na hezké tělo. Ať už z obdivu, zalíbení a v nejhorším případě ze závisti.

Plná pevná a velká ňadra jsou přímo poklad! Tvrdí muži. My ženy se s tím snažíme smířit. Je nad slunce jasné, že málokterá z nás je spokojena s tím, co jí matka příroda do oblasti hrudníku nadělila. Jedna má psychický blok z ploché hrudi, druhá nosí volná trička, aby zamaskovala dmoucí dekolt.

Muži však tvrdí, že i menší prsa mohou slavit úspěch. Prsa zkrátka milují bez ohledu na velikost. Fascinuje je jejich tvar, pružnost, jemná kůže - a taky vůně, kterou prý bradavky vydávají při sexu. Bujné poprsí má ale přece jen přednost, muž je podvědomě vnímá i jako ideální nástroj pro kojení jeho dětí. 

Výrazný zadek

Malé, placaté zadky prý nikoho nebaví. Těžko říct. Není určitě žádoucí vlastnit pozadí Věstonické Venuše, ale musí být za co chytit. A kosti to nejsou.

Čím více se ženské tělo liší od mužského, tím více je pro naše protějšky přitažlivější. 

Dlouhé nohy

Čím delší, tím lepší. Více než li minisukně muži upřednostňují mini šortky, či slim džíny. Skvělá finta jsou lodičky, které nohy ještě prodlouží.

Muže odpuzují nohy jako párátka, líbí se jim pěkně tvarované a lehce svalnaté. Takže hurá na dřepy a výpady.

Ploché břicho

To je snad životní cíl každé z nás. Pokud nemáte vynikající genetickou výbavu, čeká vás velkolepá dřina. Omezte pečivo a jednoduché cukry. Na vyrýsování tolik oblíbených "buchet" je důležité kardio, abyste spálily přebytečný tuk. Nejlepší je běh, rychlá chůze či tanec.

Držení těla

Nehrbit se, narovnat záda, zatnout břicho a hurá do světa. Nemusíte mít tělo modelky, stačí se umět hezky postavit. Pokud se to naučíte, vaše tělo získá najednou úplně jiný "rozměr".

Opravdu to funguje. Když se narovnáte, prodlouží se šíje, vyniknou prsa, mírné prohnutí bederní páteře zvýrazní zadek. 

Nežná tvář

Ideálem je dívčí, až dětská tvář, s vystouplými lícními kostmi, drobnou spodní částí, velké oči a malý nosík. Takový zjev v mužích budí ochranitelské pudy, protože působí něžně a bezbranně. 

Krásné vlasy

Nemusí být do pasu. Stačí, když jsou krásně udržované, lesklé a voňavé. Hlavně žádná umaštěná sláma sepnutá do drdolu. Muži mají rádi ženské vlasy. Starejte se o ně a nechte je vyniknout.

Témata: ženy | muži | lidé | MoneyMAG.cz

Diskuze: Jak by měla vypadat krásná žena? Muži mají jasno

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Výsledky voleb bychom mohli znát už dnes večer

21.10.2017 10:41 Ve 14 hodin se uzavřou volební místnosti a okrskové volební komise začnou počítat hlasy. Výsledky většiny okrsků by měly být k dispozici ve večerních hodinách.

Jak se vyvíjela životní úroveň Čechů v uplynulých…

20.10.2017 16:18 Vývoj výše průměrného měsíčního příjmu českých domácností, růst průměrných mezd zaměstnanců, procentní nárůst příjmů domácností seniorů, změny ve struktuře spotřeby, údaje o tvorbě úspor a úvěrů…

Novozélandský dolar padá po ohlášení vlády na Novém Zélandu

20.10.2017 15:55 Nejdramatičtější zprávou na měnovém trhu v tomto týdnu byl propad novozélandského dolaru o 1,5 % vůči AUD a USD. Informuje John Hardy, vedoucí oddělení forexu Saxo Bank.

Pumpy již používají nové značení paliv. Proč "B" neoznačuje…

20.10.2017 15:37 Evropská komise zavedla jednotné značení motorových paliv v celé EU. Za rok touto dobou musejí být novými symboly označeny stojany i tankovací pistole na všech čerpacích stanicích, ale již nyní se na…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky