Hokejista Jan Kovář nakoupil byty v centru Plzně

Reprezentační útočník a člen loňského All Star týmu KHL Jan Kovář své vydělané peníze nerozhazuje, ale s rozmyslem investuje. V Plzni, kde pobývá, když není v Rusku, pořídil několik bytů v nově vznikajícím projektu Rezidence Mlýnská strouha.

Diskuse: 0

Jan Kovář (hokejista)
reklama
Výbuch v kralupské chemičce má šest obětí a dva zraněné + OBRAZEM - anotační obrázek
Výbuch v kralupské chemičce má šest obětí a dva zraněné +…

Nemovitosti dlouhodobě platí za stabilní investici, čemuž podle všeho věří i úspěšný hokejista, hráč týmu Metallurg Magnitogorsk, Jan Kovář. I proto nakoupil hned několik bytových jednotek v Rezidenci Mlýnská strouha, která vyroste v centru Plzně.

Projekt se pyšní exkluzivním umístěním. Vyroste podél ulic Pallova a Tyršova a budoucí rezidenti budou mít na dosah ruky jak příjemné parkové oblasti vhodné k odpočinku, včetně stejnojmenné revitalizované zóny, tak i historické centrum s veškerou občanskou vybaveností.

Z investičního hlediska dává nákup bytových jednotek v rezidenci smysl především s ohledem na fakt, že se v Plzni nachází mnoho významných zahraničních firem. Jejich manažeři a kvalifikovaní pracovníci jistě ocení vysoké standardy projektu, stejně tak jeho polohu.

Kvalitní bydlení formou pronájmu také vyhledávají zahraniční studenti, kterých jsou třeba jen na lékařské fakultě ZČU stovky. Ty, kromě nadstandardního provedení, může přilákat především blízkost rezidence k místu jejich studia.

Že se ve spoustě případů odehraje koupě bytu v Rezidenci Mlýnská strouha s investičním záměrem, potvrzuje i makléřka Markéta Janečková. „Potenciál projektu je velký, jak díky lokalitě, tak díky architektonickému řešení. Byty nakoupit, i ve větším množství, a vrátit je na trh k pronájmu je tak logickým krokem pro spoustu lidí, kteří hledají způsob, jak rozumně uložit peníze,“ dodává.

Její slova dokládá i zmíněný nákup Jana Kováře. Ten ukazuje, že důvěra v investiční potenciál projektu vůbec není malá. A zároveň, že obávaný kanonýr myslí na svou budoucnost, až bude muset pověsit brusle na hřebík.

Diskuze: Hokejista Jan Kovář nakoupil byty v centru Plzně

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Budoucnost účetnictví: Jak bude vypadat práce účetní za…

22.03.2018 16:40 Účetní profese je postavena jako jedna z mála už z historie na technice (počítadla, kalkulačky apod.) Dnes platí více než kdy před tím, že účetní musí být smart = používat nové technologie,…

Levné telefony volaly potají do ciziny

22.03.2018 12:57 Českou republikou se začal šířit nový fenomén. Zavirované telefony z výroby, bez vědomí majitelů, vytáčely drahá zahraniční čísla. Díky aktivnímu přístupu českých operátorů se podařilo šíření…

Nestihli jste při přestupu návazný let? Kdy můžete čekat…

22.03.2018 12:03 Cestuje-li turista, ale i vrcholový sportovec nebo manažer mimo Evropu, bude s největší pravděpodobností přestupovat na návazný let. S takovým přestupem je však spojeno riziko, že  dotyčný cestující…

Hledáte novou práci? Tohle do životopisu nikdy nepište

22.03.2018 11:37 Aktualizováno Zvládnutí základních uživatelských programů typu Word, Excel a PowerPoint je v současné době považováno za součást obecného vzdělání a znalost práce s počítačem je vyžadována u tří čtvrtin pracovních…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky