Ve Francii došlo k hromadné bitce mezi migranty. Pobodaní skončili v nemocnici

Ve francouzském městě Dijon na jednom z tamních bulvárů došlo k potyčce mezi mladými migranty z Afriky a Blízkého východu. Výsledkem jsou dva pobodaní Afričané a jeden zatčený Pákistánec, informují francouzská média.

Diskuse: 5

Přijímání uprchlíků do Evropy
reklama
Namísto do babyboxu hodila dítě do kontejneru! Z vraždy novorozeněte v Teplicích obvinili jeho matku - anotační obrázek
Namísto do babyboxu hodila dítě do kontejneru! Z vraždy…

Afričtí teenageři ve věku kolem 15 let byli odvezeni do nemocnice poté, co jeden byl z nich bodnut do paže a druhý do hrudníku. Pachatelem byl podle policie 17letý pákistánský mladík. Ani jedna z obětí nemá život ohrožující zranění, píše regionální deník Le Bien Public.

K hromadné bitce došlo minulou středu, ale podrobnosti o obětech byly zveřejněny až v neděli. Vyšetřovatelé se stále pokoušejí vypátrat počáteční důvody boje mezi dvěma skupinami mladých žadatelů o azyl, o nichž média píší, že žijí v pěstounských domech ve městě. Policie také doplnila, že stále hledá vůdce obou skupin.

Útok mezi etnických násilností je jen poslední ve Francii od výšky migrační krize v roce 2015. Začátkem tohoto roku se migranti z Afghánistánu střetli se skupinami přistěhovalců z Eritreje, což vedlo k zranění 22 osob a pěti zraněným ranám. Celkem hromadné bitky zahrnovaly asi 30 Afghánců a až 100 eritrejů, kteří byli vyzbrojeni železnými tyčemi.

Diskuze: Ve Francii došlo k hromadné bitce mezi migranty. Pobodaní skončili v nemocnici

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 5, poslední 21.04.2018 17:28 Vložte komentář

Zobrazeno posledních 5 komentářů. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Doporučujeme

Předpověď počasí na noc a pondělí 23. dubna

22.04.2018 10:09 Studená fronta bude postupovat přes naše území dále k východu. Před ní bude k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Děsivá klíšťová encefalitida? I tohle vám denně hrozí

22.04.2018 08:04 Aktualizováno V roce 2017 bylo v České republice hlášeno 687 onemocnění klíšťovou encefalitidou, tj. o 122 onemocnění více, než tomu bylo v roce 2016. Statistické údaje ukazují, že vzrůstající trend je již od roku…

Vše ovládá lež. Z dnešní doby je mi na zvracení. Proč chce…

22.04.2018 07:16 Aktualizováno Jeden z nejslavnějších francouzských herců Alain Delon (82) poskytl rozhovor pro zvláštní vydání týdeníku Paris-Match. Mimo jiné uvedl, že je mu z dnešní doby na zvracení a že tento svět opustím bez…

Podnikatelské odbory zkontrolovaly práci Finanční správy a…

20.04.2018 13:49 Za Podnikatelské odbory jsme zveřejnili dva případy kontrol EET. V obou jsme našli závažná pochybení kontrolující Finanční správy a upozornili jsme na ně. Alarmující je nejen samotný způsob, jednání…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky