Exkluzivní slevové kupóny, online registrace do věrnostních programů. Nejen to najdete v aplikaci Portmonka

PR článek - Stalo se Vám někdy, že jste přišli o možnost výhodné koupě, protože jste při odchodu na nákup zapomněli svoji věrnostní kartu, či jste tuto kartu ztratili a zatím se Vám nepodařilo vyřídit si novou? Oba případy lze snadno řešit prostřednictvím mobilní aplikace Portmonka!

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama
Na téhle modelce se dóóóóst ušetří za materiál. Nosí plavky, které ani nejsou vidět - anotační obrázek
Na téhle modelce se dóóóóst ušetří za materiál. Nosí plavky…

Do této mobilní aplikace si můžete uložit informace ze své věrnostní karty a při příštím nákupu se jednoduše „prokázat“ informacemi uloženými v aplikaci Portmonka. Jako bonus, v Portmonce najdete exkluzivní slevové kupóny, výhodně tak můžete koupit například knihy, zájezdy, oblečení, elektroniku, doplňky stravy apod.

Jak získat informace z věrnostních programů do svého mobilu?

1. stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikaci Portmonka (verze pro Android, verze pro iOS).

2. v záložce „Karty“ si přidejte informace z věrnostní karty, a to buď do některého z předpřipravených formulářů, či úplně dole klikněte na volbu „Není Tvoje karta v seznamu níže? Nevadí! Přidej jinou zde…“

3. vložené informace si uložte


V samotné aplikaci se rovněž lze registrovat do věrnostních programů, jichž ještě nejste členy. Pokud tedy víte, že v brzké době půjdete na nákup zboží, které prodává některý z prodejců, do jehož věrnostního klubu se lze registrovat přímo v Portmonce, registrujte se do tohoto programu a šetřete již na svém příštím nákupu.

Vždy po ruce máte i platné slevové kupóny

Případně na svém příštím nákupu můžete uplatnit slevové kupóny uvedené v aplikaci Portmonka (využití těchto slevových kódů není podmíněno registrací do věrnostního klubu daného obchodníka). Portmonka za Vás hlídá platnost slevových kupónů a v aplikaci vždy najdete aktuální platné kupóny, stačí pouze pravidelně si aktualizovat aplikaci.

Portmonka se těší velké oblibě uživatelů i odborné veřejnosti

O tom, že je Portmonka užitečným pomocníkem svědčí i 400 000 stažení a 1,4 milionu registrovaných členství. Zároveň, Portmonka se v roce 2017 stala nejlepší mobilní aplikaci v segmentu životní styl.

Diskuze: Exkluzivní slevové kupóny, online registrace do věrnostních programů. Nejen to najdete v aplikaci Portmonka

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Šokující zjištění! Nejlevnější německý salám je kvalitnější…

19.04.2018 14:08 Aktualizováno Časopis dTest přinesl srovnání levných potravin z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska a Česka. Cílem testu bylo poukázat na rozdílnou kvalitu chlazených a mrazených výrobků, které jsou v dané…

Kam si můžu odskočit? S WC aplikací zamíříte správným směrem

19.04.2018 12:29 „Kam si můžu odskočit?“ Věta, kterou budete díky hezkému počasí a výletní sezóně používat častěji než v zimě. Připravujete se na případnou návštěvu veřejných záchodů už doma tím, že přibalíte mokré…

Předpověď počasí: V pátek se můžeme těšit na letní teploty

19.04.2018 12:03 Nad západní a střední Evropou se bude udržovat oblast vysokého tlaku vzduchu. Od jihozápadu k nám pronikne velmi teplý vzduch, informuje ČHMÚ.

Rumunských firem v Česku raketově přibývá

19.04.2018 10:35 Rumuni jsou mezi zahraničními vlastníky českých firem v posledních pěti letech jednoznačně nejaktivnější. Od roku 2014 lze sledovat největší přírůstky tuzemských společností s rumunským majitelem. V…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky