Dívka odmítla konvertovat k islámu, brutální útok nepřežila

V Německu byla minulý týden zavražděna teenagerka. Policie se domnívá, že ji zabil její přítel – neúspěšný žadatel o azyl z Afghánistánu. Migrant už byl zatčen. Přátelé dívky tvrdí, že se naštval poté, co mu dívka oznámila, že nebude konvertovat k islámu.

Diskuse: 4

uprchlíci, ilustrační fotografie
reklama
Namísto do babyboxu hodila dítě do kontejneru! Z vraždy novorozeněte v Teplicích obvinili jeho matku - anotační obrázek
Namísto do babyboxu hodila dítě do kontejneru! Z vraždy…

Osmnáctiletý Ahmad G. byl zatčen poté, co byla ubodána sedmnáctiletá Mireille B. Dívka byla zavražděna v pondělí večer v německém městě Flensburg, uvedl deník Bild. A podle policie za její smrt může právě mladý žadatel o azyl.

Kamarádka rodiny oběti vypověděla, že se Ahmad G. rozzlobil, když teenagerka odmítla konvertovat k islámu. „Ahmad byl žárlivý kohout, který ji vždycky chtěl ovládat. Byli spolu od ledna 2016, ale neustále se hádali. Trval na tom, aby konvertovala k islámu a vždy nosila šátek. Ona si ale nebyla jistá. Kdykoli šla ven bez šátku, měla z toho potíže,“ popsala.

„Policie a záchranáři byli v pondělí zavoláni do bytu kolem 6:35. Tam našli vážně zraněnou sedmnáctiletou dívku, která na sobě měla více bodných ran,“ uvedl policejní mluvčí. I přes snahu lékařů nakonec svým zraněním podlehla.

„Zajistili jsme předmět, který by mohl být vražedná zbraň,“ oznámila poté generální prokurátorka Ulrike Stahlmann-Liebeltová.

Soused uvedl, že pár neustále hádal. Jiný soused popsal oběť jako „veselou, otevřenou dívku", ale přiznal, že ji viděl pouze jednou. Měla prý na sobě šátek a chovala se plaše a opatrně.

Diskuze: Dívka odmítla konvertovat k islámu, brutální útok nepřežila

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 4, poslední 28.03.2018 12:20 Vložte komentář

Zobrazeny poslední 4 komentáře. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Doporučujeme

Předpověď počasí na noc a pondělí 23. dubna

22.04.2018 10:09 Studená fronta bude postupovat přes naše území dále k východu. Před ní bude k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Děsivá klíšťová encefalitida? I tohle vám denně hrozí

22.04.2018 08:04 Aktualizováno V roce 2017 bylo v České republice hlášeno 687 onemocnění klíšťovou encefalitidou, tj. o 122 onemocnění více, než tomu bylo v roce 2016. Statistické údaje ukazují, že vzrůstající trend je již od roku…

Vše ovládá lež. Z dnešní doby je mi na zvracení. Proč chce…

22.04.2018 07:16 Aktualizováno Jeden z nejslavnějších francouzských herců Alain Delon (82) poskytl rozhovor pro zvláštní vydání týdeníku Paris-Match. Mimo jiné uvedl, že je mu z dnešní doby na zvracení a že tento svět opustím bez…

Podnikatelské odbory zkontrolovaly práci Finanční správy a…

20.04.2018 13:49 Za Podnikatelské odbory jsme zveřejnili dva případy kontrol EET. V obou jsme našli závažná pochybení kontrolující Finanční správy a upozornili jsme na ně. Alarmující je nejen samotný způsob, jednání…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky