Dívka odmítla nosit muslimský závoj. Brutální reakci bratra nikdo nečekal

Devatenáctiletý muslimský mladík byl ve Švédsku obviněn z týrání poté, co zbil svou o pět let mladší sestru baseballovou pálkou. Rozzlobilo ho, že odmítla nosit islámský závoj. Informují o tom švédská média.

Diskuse: 6

Ilustrační fotografie
reklama
Islamista střílel ve Francii po lidech! Nejméně tři mrtví! - anotační obrázek
Islamista střílel ve Francii po lidech! Nejméně tři mrtví!

Případem mladého muže, který žije v obci Karlskrona, se minulý týden zabýval okresní soud ve švédském Blekinge. Mladík byl obviněn z týrání a útoku. Podle obžaloby několikrát udeřil mladší sestru s baseballovou pálkou a křičel na ni, ať „nosí závoj", uvádí švédský server 24Blekinge .

Teenager se údajně naštval na svou sestrou poté, co se vrátila z nákupu se svou matkou. Všiml si totiž, že na sobě nemá islámský závoj. Když se jí zeptal, proč ho nemá, odmítla dívka odpovědět.

Bratr pak odešel do svého pokoje a vrátil se baseballovou pálkou, kterou udeřil 14letou dívku do hlavy, nohou a paží. Další člen rodiny, starší sestra, utekla do svého pokoje a zavolala policii. 

Když důstojníci dorazili do domu, mladého muže zadržela. Připustil, že na sestru zaútočil, ale tvrdil, že ji neudeřil „příliš tvrdé". Nechtěl ale říci, proč to udělal.

Muslimská rodina je z incidentu zděšena. Podle serveru rodiče uvedli, že nikdy své dcery nenutily nosit závoj, takže je čin syna „velmi šokoval“.

Diskuze: Dívka odmítla nosit muslimský závoj. Brutální reakci bratra nikdo nečekal

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 6, poslední 02.03.2018 17:04 Vložte komentář

Zobrazeno posledních 6 komentářů. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Doporučujeme

Prodáváte nemovitost? Jak poznat solidního makléře?

23.03.2018 15:01 Prodávat nemovitost na vlastní pěst je v dnešní době velice náročné. Prodejem „bez realitky“ a bez dobré znalosti realitního trhu se můžete připravit o mnoho času a peněz. Ale ani hledání makléře…

Generace Z: Jak vnímá svoje budoucí uplatnění na pracovním…

23.03.2018 11:02 Youtuber, fitness trenér. I to jsou příklady preferovaných zaměstnání, která uvádí zástupci Generace Z jako své možné budoucí pracovní pozice. Předním příčkám ale stále vévodí tradičnější profese v…

Trump demonstruje, že drží otěže mezinárodního obchodu ve…

23.03.2018 10:35 „Prezident Trump ukázal svou lepší tvář a udělil výjimky z cel. Demonstruje, že nad ostatními obchodními partnery má převahu. Tu bude chtít využít k dojednání dlouhodobě výhodných dohod pro USA.…

Afty mohou pořádně potrápit. Pálí, svědí, štípou. Jak se…

23.03.2018 10:07 Pálí, svědí, při každém soustu štípou, a ačkoliv jsou menší než halíř, nadělají v ústech velké problémy. Afty, které trápí více než pětinu dospělých, jsou jedním z nejběžnějších zánětlivých…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky