Předpověď počasí na noc a čtvrtek 7. prosince

Přes západní Evropu bude postupovat k východu studená fronta. Před ní k nám bude proudit, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, teplejší vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama
Dítě je na světě! Vévodkyně Kate porodila chlapce! - anotační obrázek
Dítě je na světě! Vévodkyně Kate porodila chlapce!

Počasí v noci (22-07):
Zataženo až oblačno, zpočátku ojediněle, postupně místy až skoro jasno. V jižních Čechách a na jižní Moravě místy, jinde jen ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší teploty +2 až -2 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti kolem -4 °C. Mírný západní vítr 2 až 6 m/s bude dále slábnout, zejména na Moravě.

Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý až mírný pokles

Rozptylové podmínky: dobré, postupně většinou mírně nepříznivé.

Počasí přes den (07-24):
Zataženo až oblačno, zpočátku místy, postupně na většině území jasno, zejména v Čechách. Zpočátku v jižních Čechách a na jižní Moravě místy, jinde jen ojediněle mrznoucí mlhy. Později večer na západě a severozápadě Čech přibývání oblačnosti a místy déšť. Nejvyšší teploty 2 až 6 °C, v Čechách ojediněle až 8 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C. Slabý, postupně v Čechách, na severu Moravy a ve Slezsku mírný jihozápadní až jižní vítr 3 až 7 m/s, na horách silný vítr 10 až 15 m/s, místy s nárazy kolem 20 m/s (70 km/h).

Tlaková tendence: mírný pokles

Rozptylové podmínky: zpočátku převážně mírně nepříznivé, postupně většinou dobré.

Témata: počasí | zima | MoneyMAG.cz

Diskuze: Předpověď počasí na noc a čtvrtek 7. prosince

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Sečete (ne)ochotně sekačkou trávu? Pozor, tohle všechno se…

23.04.2018 13:26 Práce se sekačkou se na první pohled jeví jako jednoduchá záležitost, ale opak může být pravdou. Zejména kvůli špatnému zacházení či zanedbané údržbě sekačky jste pak nuceni vyhledat servis a zároveň…

Grilování je zdravé, ale... Jaké chyby rozhodně nedělat?

22.04.2018 12:35 Grilování a horké večery patří k sobě. Jenže každé grilování zvyšuje nebezpečí rakoviny. Jak se bránit? A jaké chyby s grilem rozhodně nedělat? Čtěte abecedu grilování.

Předpověď počasí na noc a pondělí 23. dubna

22.04.2018 10:09 Studená fronta bude postupovat přes naše území dále k východu. Před ní bude k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Děsivá klíšťová encefalitida? I tohle vám denně hrozí

22.04.2018 08:04 Aktualizováno V roce 2017 bylo v České republice hlášeno 687 onemocnění klíšťovou encefalitidou, tj. o 122 onemocnění více, než tomu bylo v roce 2016. Statistické údaje ukazují, že vzrůstající trend je již od roku…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky