Rakušané tvoří pětinu návštěvníků Aqualandu Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice – Aqualand Moravia je stále populárnější i u rakouských turistů. Ti mají od října nově možnost nakupovat vstupenky do aquaparku i na e-shopu v německém jazyce. I zahraniční zákazníci tak mohou nyní využívat všech výhod, které Aqualand Moravia nabízí.

Diskuse: 0

Aqualand Moravia
reklama
Odhaleno! Proč přijel expartner Prachařové do Čech? Kvůli synovi to nebylo! - anotační obrázek
Odhaleno! Proč přijel expartner Prachařové do Čech? Kvůli…

Nákup vstupenek do Aqualandu Moravia prostřednictvím e-shopu je dlouhodobě tou nejvýhodnější variantou. Zájemci zde totiž seženou celodenní vstupenky za cenu tří hodinového vstupného při nákupu na pokladně. Využít mohou také nejrůznější krátkodobé akce. „Náš český e-shop je již zavedený a u návštěvníků se těší oblibě. Rozhodli jsme se proto poskytnout možnosti pohodlného nákupu vstupenek přes internet i našim zahraničním hostům a nově jsme spustili e-shop v německém jazyce,“ popisuje novinku Petr Pavlacký z Aqualandu Moravia a dodává, že zájemci o nákup vstupenek jej najdou na adrese www.wassererlebnisse.at.

Rakouští návštěvníci mají společně s těmi slovenskými o služby Aqualandu Moravia dlouhodobě velký zájem. V loňském roce tak dva z každých deseti návštěvníků aquaparku pocházeli právě z Rakouska, stejný poměr pak zaujímali slovenští cestovatelé. Zahraniční turisté oceňují zejména dobrou dostupnost aquaparku a služby pro všechny věkové kategorie. Využít zde totiž mohou hned 20 vnitřních a venkovních tobogánů a skluzavek, 12 bazénů, ale i rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum.

Diskuze: Rakušané tvoří pětinu návštěvníků Aqualandu Moravia

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Grilování je zdravé, ale... Jaké chyby rozhodně nedělat?

22.04.2018 12:35 Grilování a horké večery patří k sobě. Jenže každé grilování zvyšuje nebezpečí rakoviny. Jak se bránit? A jaké chyby s grilem rozhodně nedělat? Čtěte abecedu grilování.

Předpověď počasí na noc a pondělí 23. dubna

22.04.2018 10:09 Studená fronta bude postupovat přes naše území dále k východu. Před ní bude k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Děsivá klíšťová encefalitida? I tohle vám denně hrozí

22.04.2018 08:04 Aktualizováno V roce 2017 bylo v České republice hlášeno 687 onemocnění klíšťovou encefalitidou, tj. o 122 onemocnění více, než tomu bylo v roce 2016. Statistické údaje ukazují, že vzrůstající trend je již od roku…

Vše ovládá lež. Z dnešní doby je mi na zvracení. Proč chce…

22.04.2018 07:16 Aktualizováno Jeden z nejslavnějších francouzských herců Alain Delon (82) poskytl rozhovor pro zvláštní vydání týdeníku Paris-Match. Mimo jiné uvedl, že je mu z dnešní doby na zvracení a že tento svět opustím bez…

Související:

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Zobrazit: mobil | klasicky